Ražotājs: Sandberg
Modelis: 503-78
EAN: 5705730503788
Sandberg Extension USB 2.0 AA 1.8 m. Kabeļa garums: 1,8 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīriešu/Sieviešu, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Balts
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotāja veids | Vīriešu/Sieviešu |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Platums | 167 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 70 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma augstums | 167 mm |
| Iepakojuma svars | 75 g |