Ražotājs: Sandberg
Modelis: 136-14
EAN: 5057103051397
Sandberg USB-C 3.1 > USB-A 3.0 2M USB kabelis ir ērts risinājums, kas ļauj jums pieslēgt USB-C ierīces ar USB-A ierīcēm. Šis 2 metru gara USB kabelis nodrošina ātrāku datu nodošanu un ir savienojams ar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) standartu. Kabeļa baltā krāsa iederēsies jebkurā dizainā, savukārt Plug and Play funkcionalitāte nodrošina vienkāršu un ērtu lietošanu. Kabeļa galos ir tiešie USB C un USB A savienotāji, kas padara to piemērotu dažādām ierīcēm ar atbilstošiem portiem.
Sandberg USB-C 3.1 > USB-A 3.0 2M USB kabelis ir izturīgs un kvalitatīvs produkts no zīmola Sandberg, kas specializējas USB kabeļu izgatavošanā. Iepakojumā atrodas viens kabelis, un tā kopējais svars ir 120 grami. Iepakojuma izmēri ir 40 x 167 x 70 mm, un tas tiek pārdots blistera iepakojumā. Šis kabeļa komplekts ļauj pārvietot un savienot ierīces ar ērtībām un kvalitāti, nodrošinot ātru datu pārsūtīšanu un spēcīgu savienojumu bez problēmām.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Sandberg 136-14 USB-A to USB-C Cable | €9.40 |
|
arvutitark.ee |
Sandberg USB-C 3.1 > USB-A 3.0 2M USB kabelis USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB C USB A Balts | €20.75 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Balts |
| Plug and Play | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 70 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma augstums | 167 mm |
| Iepakojuma svars | 120 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 61 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Platums | 167 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |