Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USB2UBADC1M
EAN: 0065030847193
StarTech.com 0.6m, USB 2.0-A - 30pin. Kabeļa garums: 0,65 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: Micro-USB B, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīriešu/Sieviešu, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM CâBLE APPLE DOCK CONNECTOR 30 BROCHES OU MICRO USB VERS USB POUR IPAD, IPHONE, IPOD | €6.68 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,65 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | Micro-USB B |
| Savienotāja veids | Vīriešu/Sieviešu |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 60 mm |
| Iepakojuma dziļums | 170 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Dziļums | 0,65 mm |
| Platums | 26 mm |
| Augstums | 8 mm |