Ražotājs: StarTech.com
Modelis: ESATAUSBMM3
EAN: 0012302519272
StarTech.com 3 ft eSATA / USB A -> Power eSATA Cable. Kabeļa garums: 0,9 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
StarTech.com 3 ft eSATA / USB A -> Power eSATA Cable USB kabelis 0,9 m Melns | €24.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,9 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 84,6 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 19 mm |
| Iepakojuma dziļums | 118 mm |
| Iepakojuma augstums | 216 mm |
| Iepakojuma svars | 87,3 g |