Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CC1M-40G-USB-CABLE
EAN: 0065030897068
StarTech.com CC1M-40G-USB-CABLE. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB4 Gen 2x2, Maksimālais datu pārraides ātrums: 40000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
STARTECH 3FT USB4 CABLE USB-C 40 GBPS . | €38.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB versija | USB4 Gen 2x2 |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 34 |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Vadu apvalka materiāls | Termoplastiska elastomēra (TPE) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 40000 Mbit/s |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 100 W |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Display Stream Compression (DSC) | Jā |
| Atbalsta HDR | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 5 mm |
| Svars | 53 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 15 mm |
| Iepakojuma svars | 30 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Nesatur | Halogēns |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 500 mm |
| Kastes garums (Master) | 320 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 210 mm |
| Daudzums Master kastē | 150 pcs |