Ražotājs: StarTech.com
Modelis: LTCUB2MGR
EAN: 0065030880701
StarTech.com LTCUB2MGR. Kabeļa garums: 2 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: Micro-USB B, USB versija: USB 2.0, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM CâBLE USB MULTI CONNECTEUR DE 2 M | €26.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | Micro-USB B |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Savienotāja adaptera tips | Lightning/USB C |
| Savienotāja adapteris | |
| AWG vada izmērs | 22/28 |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE, REACH |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 150 mm |
| Iepakojuma dziļums | 200 mm |
| Iepakojuma augstums | 20 mm |
| Iepakojuma svars | 118 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 75 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 340 mm |
| Kastes garums (Master) | 360 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 320 mm |
| Daudzums Master kastē | 60 pcs |