Ražotājs: StarTech.com
Modelis: RUSB315CC2MBR
EAN: 0065030889933
StarTech.com RUSB315CC2MBR. Kabeļa garums: 2 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Leņķveida |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| USB barošana līdz | 100 W |
| USB barošanas padeve | |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 4,8 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 128 mm |
| Iepakojuma dziļums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 18 mm |
| Iepakojuma svars | 100 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 380 mm |
| Kastes garums (Master) | 430 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 290 mm |
| Daudzums Master kastē | 130 pcs |