Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USB2CC1MR
EAN: 0065030871877
StarTech.com USB2CC1MR. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 2.0, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Leņķveida |
| AWG vada izmērs | 22/30 |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 60 W |
| Sertifikācija | CE, REACH |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 37 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 30 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |