Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USB2HAB65AC
EAN: 0065030850025
StarTech.com USB2HAB65AC. Kabeļa garums: 20 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB B, USB versija: USB 2.0, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
AKTYVIUS USB A-B KABELAS 20 M ILGIO/. | €50.59 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 20 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB B |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | Jā |
| Sertifikācija | CE, FCC, TAA, REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 807 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 214 mm |
| Iepakojuma dziļums | 226 mm |
| Iepakojuma augstums | 59 mm |
| Iepakojuma svars | 968 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |