Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USB31CCV50CM
EAN: 0065030893305
StarTech.com USB31CCV50CM. Kabeļa garums: 0,5 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Pelēks, Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com 50cm USB-C Kabel 10Gbit/s - USB-IF zertifiziertes USB-C Kabel - USB 3.1/3.2 Gen 2 Typ-C Kabel - 100W (5A) | €25.06 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Vadu apvalka materiāls | Termoplastiska elastomēra (TPE) |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Pelēks, Melns |
| Plug and Play | |
| USB barošana līdz | 100 W |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošanas versija | 3.0 |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 4,8 mm |
| Svars | 26 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 88 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 5 A |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 390 mm |
| Kastes garums (Master) | 430 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 290 mm |
| Daudzums Master kastē | 200 pcs |