Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USB3C2ESAT3
EAN: 0065030879293
StarTech.com USB3C2ESAT3. Kabeļa garums: 0,9 m, Savienotājs 1: USB C, Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,9 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 34 mm |
| Iepakojuma dziļums | 250 mm |
| Iepakojuma augstums | 17 mm |
| Iepakojuma svars | 45 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 45 g |
| Papildus informācija | |
| Augstums | 12 mm |
| Platums | 12 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |