Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USBPNLAFAM2
EAN: 0065030858922
StarTech.com USBPNLAFAM2. Kabeļa garums: 0,6 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīriešu/Sieviešu, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB StarTech USB-A - USB-A 0.6 m (USBPNLAFAM2) | €15.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,6 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotāja veids | Vīriešu/Sieviešu |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 14 mm |
| Iepakojuma svars | 44 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 38 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |