Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USBSCHAU1M
EAN: 0065030883504
StarTech.com USBSCHAU1M. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: Micro-USB B, USB versija: USB 2.0, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | Micro-USB B |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 32/22 |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Vadu apvalka materiāls | Termoplastiska elastomēra (TPE) |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Jaudas patēriņš | 12 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 20 - 28 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 3,1 mm |
| Svars | 12,3 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Iepakojuma svars | 22,3 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 2,4 A |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 240 mm |
| Daudzums Master kastē | 250 pcs |