Ražotājs: Targus
Modelis: ACC1005EUZ
EAN: 5051794021516
Targus ACC1005EUZ. Kabeļa garums: 1,8 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: Micro-USB B, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | Micro-USB B |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 90 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Daudzums uz paletes | 1500 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 320 mm |
| Kastes garums (Master) | 350 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 190 mm |
| Kastes svars (Master) | 5,25 kg |
| Daudzums Master kastē | 50 pcs |
| Papildus informācija | |
| Dziļums | 16 mm |
| Augstums | 1830 mm |
| Platums | 10 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 20 mm |
| Iepakojuma dziļums | 195 mm |
| Iepakojuma augstums | 185 mm |
| Iepakojuma svars | 940 g |