Ražotājs: Targus
Modelis: ACC925EUX
EAN: 5051794020724
Targus ACC925EUX. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: Micro-USB B, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
TARGUS ACC925EUX USB cable USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 m USB C Micro-USB B Black | €52.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | Micro-USB B |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 30 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Daudzums uz paletes | 5040 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 230 mm |
| Kastes garums (Master) | 245 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 220 mm |
| Kastes svars (Master) | 3,26 kg |
| Daudzums Master kastē | 60 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 9,3 cm |
| Transportējamās kastes garums | 12,5 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 10,3 cm |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 250 g |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Papildus informācija | |
| Dziļums | 10 mm |
| Platums | 10 mm |
| Augstums | 1000 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 15 mm |
| Iepakojuma dziļums | 110 mm |
| Iepakojuma augstums | 95 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |