Ražotājs: Techly
Modelis: ICOC MUSB40-CMCM08
EAN: 8059018362602
Techly ICOC MUSB40-CMCM08. Kabeļa garums: 0,8 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB4 Gen 3x2, Maksimālais datu pārraides ātrums: 40000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Techly ICOC MUSB40-CMCM08 USB kabelis 0,8 m USB4 Gen 3x2 USB C | €32.75 |
|
arvutitark.ee |
Techly ICOC MUSB40-CMCM08 USB kabelis 0,8 m USB4 Gen 3x2 USB C | €32.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,8 m |
| USB versija | USB4 Gen 3x2 |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 40000 Mbit/s |
| USB barošana līdz | 100 W |
| USB barošanas padeve | |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 5 mm |
| Svars | 50 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | |