Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: U023-006
EAN: 0021112432947
Tripp Lite U023-006. Kabeļa garums: 1,83 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB B, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,83 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB B |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 28/24 |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Ferīta lodītes | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 406,4 mm |
| Kastes garums (Master) | 25,4 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 457,2 mm |
| Kastes svars (Master) | 970 g |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332156621 |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 177,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12,7 mm |
| Iepakojuma augstums | 228,6 mm |
| Iepakojuma svars | 90 g |