Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: U040-01M-C-RA
EAN: 0037332263650
Tripp Lite U040-01M-C-RA. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 2.0, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis / Zelts, Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Leņķveida |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis / Zelts |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 60 W |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 3 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 177,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12,7 mm |
| Iepakojuma augstums | 228,6 mm |
| Iepakojuma svars | 30 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas strāva (maks.) | 3 A |
| Ieejas spriegums | 20 V |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | REACH, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 241,3 mm |
| Kastes garums (Master) | 25,4 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 304,8 mm |
| Kastes svars (Master) | 320 g |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332263657 |