Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: U042-025
EAN: 0037332176622
Tripp Lite U042-025. Kabeļa garums: 8 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB B, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
EATON TRIPPLITE USB 2.0 A/B Active Repeater Cable M/M 25ft. 7,62m (U042-025) | €35.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 8 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB B |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 98/ME/2000/XP/Vista/WIN7/8, MAC |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 254 mm |
| Iepakojuma dziļums | 2,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 180,3 mm |
| Iepakojuma svars | 250 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 299,7 mm |
| Kastes garums (Master) | 459,7 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 302,3 mm |
| Kastes svars (Master) | 11,7 kg |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332176629 |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |