Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: U420-003
EAN: 0037332189257
Tripp Lite U420-003. Kabeļa garums: 1,83 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis / Zelts, Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,83 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis / Zelts |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 177,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12,7 mm |
| Iepakojuma augstums | 228,6 mm |
| Iepakojuma svars | 30 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 350,5 mm |
| Kastes garums (Master) | 25,4 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 401,3 mm |
| Kastes svars (Master) | 360 g |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332189254 |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |