Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: U420-010
EAN: 0037332218421
Tripp Lite U420-010. Kabeļa garums: 3,05 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis / Zelts, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
EATON TRIPPLITE USB-C Cable M/M - USB 3.1 Gen 1 5 Gbps Thunderbolt 3 Compatible 10ft. 3.05m (U420-010) | €39.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 3,05 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 34/23 |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis / Zelts |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Sertifikācija | CE, FCC, REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 5,5 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 177,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12,7 mm |
| Iepakojuma augstums | 228,6 mm |
| Iepakojuma svars | 90 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 348 mm |
| Kastes garums (Master) | 25,4 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 398,8 mm |
| Kastes svars (Master) | 900 g |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332218428 |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |