| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 USB-C TO USB-C CABLE 1M BLACK . | €9.24 |
|
www.pure-gaming.fr |
V7 USB-C USB-C Cable 1m Noir | €14.90 |
|
www.topbiz.fr |
V7 USB-C USB-C Cable 1m Noir | €16.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Atgriezeniskie konektori | Jā |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Plug and Play | Jā |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 60 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 240 mm |
| Iepakojuma augstums | 20 mm |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |