| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB V7 USB-C - USB-C 2 m (V7UCC-2M-BLK-1E) | €16.14 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 23/30 |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Atgriezeniskie konektori | |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Konektora vairoga materiāls | Varš |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Sertifikācija | CE, RoHS, WEEE |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 5,5 mm |
| Svars | 130 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 240 mm |
| Iepakojuma augstums | 20 mm |
| Iepakojuma svars | 140 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |