Ražotājs: V7
Modelis: V7USBC10GB-2M
EAN: 0662919114744
V7 V7USBC10GB-2M. Kabeļa garums: 2 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
V7 V7USBC10GB-2M câble USB USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB C Noir | €14.90 |
|
www.topbiz.fr |
V7 V7USBC10GB-2M câble USB USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB C Noir | €16.15 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 30 |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Alvots varš |
| Konektora vairogs | |
| Konektora vairoga materiāls | Alumīnijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Sertifikācija | CE, RoHS, UKCA, WEEE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 42 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 38 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |