| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
USB to USB Type C Cable 20cm | €14.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,2 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Vadu apvalka materiāls | Gumija |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE, RoHS, EMC |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 71 mm |
| Iepakojuma augstums | 16 mm |
| Iepakojuma svars | 23 g |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 8 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Augstums | 7 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Platums | 270 mm |
| Iekšējā kartona dimensijas (W x D x H) | 430 x 90 x 130 mm |
| Ārējās kārbas izmēri (plat. x dziļ. x augst.) | 45 x 29 x 20 cm |