| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Xtorm Original - USB cable - USB (uros) to USB-C (uros) - 20 V - 3 A - 3 m - musta | €24.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 3 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Vadu apvalka materiāls | Neilons, Alumīnijs, Polivinilhlorīds (PVC) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 34 mm |
| Iepakojuma augstums | 201 mm |
| Iepakojuma svars | 102 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 73 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 465 mm |
| Kastes garums (Master) | 245 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 495 mm |
| Kastes svars (Master) | 5,3 kg |
| Daudzums Master kastē | 40 pcs |