Ražotājs: Xtorm
Modelis: CX2071
EAN: 8718182274912
Xtorm CX2071. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Xtorm Original - USB cable - USB-C (uros) to USB-C (uros) - 20 V - 5 A - 1 m - musta | €21.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Vadu apvalka materiāls | Neilons/Polivinila hlorīds (PVC), Alumīnijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 100 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 65 mm |
| Iepakojuma dziļums | 176 mm |
| Iepakojuma augstums | 201 mm |
| Iepakojuma svars | 75 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 43 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Izvades strāva (maks.) | 5 A |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 325 mm |
| Kastes garums (Master) | 245 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 330 mm |
| Kastes svars (Master) | 4 kg |
| Daudzums Master kastē | 40 pcs |