| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Xtorm Xtreme USB-C PD cable (1.5m) | €29.90 |
|
baitukas.lt |
Xtorm – Xtreme USB-C PD cable (1,5m) | €31.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Vadu apvalka materiāls | Alumīnijs, Kevlar, Neilons/Polivinila hlorīds (PVC) |
| Produkta krāsa | Melns, Oranžs |
| Plug and Play | |
| USB barošanas padeve | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 65 mm |
| Iepakojuma dziļums | 176 mm |
| Iepakojuma augstums | 201 mm |
| Iepakojuma svars | 75,8 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 35 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 465 mm |
| Kastes garums (Master) | 245 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 495 mm |
| Kastes svars (Master) | 10,7 kg |
| Daudzums Master kastē | 120 pcs |