Ražotājs: Dahua Technology
Modelis: DHI-USB-P629-32-128GB
EAN: 6923172508621
Dahua Technology USB-P629-32-128GB. Kapacitāte: 128 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A / USB Type-C, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lasīšanas ātrums: 150 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 100 MB/s. Formas faktors: Šarnīrsavienojums. Svars: 28 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
pik.lt |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 128GB/USB-P629-32-128GB DAHUA | €19.80 |
|
ecomp.lt |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 128GB/USB-P629-32-128GB DAHUA | €24.06 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lasīšanas ātrums | 150 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 100 MB/s |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 7/8/10, macOS10.5+, Linux 2.4.x+ |
| Dizains | |
| Formas faktors | Šarnīrsavienojums |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 67,3 mm |
| Dziļums | 18,2 mm |
| Augstums | 12,8 mm |
| Svars | 28 g |
| Papildus informācija | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 132 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 13,8 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |