Ražotājs: Goodram
Modelis: UCL2-0160W0R11
EAN: 5908267920558
Goodram UCL2 USB zibatmiņa, ar 16 GB ietilpību un USB 2.0 Type-A savienojumu, ir ļoti noderīgs un stilīgs datu glabāšanas līdzeklis. Tās izmērs ir tikai 20,8 mm x 59,6 mm x 10,3 mm un tās svars ir tikai 10 grami, kas padara to viegli pārnēsājamu.
Zibatmiņa ir izgatavota no izturīgas plastmasas un ir pieejama četrās modernās krāsās - zilā, rozā, lillā un baltā - tādēļ var izvēlēties krāsu, kas vislabāk atbilst Jūsu personīgajam stilam. Tā ir arī aprīkota ar slīdošo formu, kas padara to ērtu lietošanai un noderīgu ne tikai ikdienas dzīvē, bet arī darbavietā korporatīvo dāvanu sastāvā.
Tās lielās ietilpības dēļ šī USB zibatmiņa ir lielisks risinājums, lai uzglabātu un transportētu jebkādas datnes un failus. Operētājsistēmu saderībām ar Windows 2000 SP4+, MacOS 10.5.x+ un Linux v.2.6.x+ lietotājiem tā palīdzēs viegli pārvadāt savus failus dažādās platformās bez jebkādām problēmām.
Lasīšanas ātrums ir 20 MB/s, bet rakstīšanas ātrums ir 5 MB/s, kuru nodrošina USB 2.0. Produktiem ir arī iespējams veikt apdari ar uzņēmuma logo dāvanu sastāvā, kas padarīs to par izcilu reklāmas materiālu, kuru var izplatīt uzņēmuma draugu, klientu un partneru starpā.
Iepakojums ir blistera tipa, kas aizsargā zibatmiņu pret bojājumiem transportēšanas laikā. Iepakojumā atrodas viena zibatmiņa un kastes saturs ir 20 vienības.
Tā kā Goodram UCL2 ir ļoti izturīga, to var lietot sausā vidē no -25 līdz 85°C, un novietot sausā vietā no 5 līdz 95% mitruma apstākļos. To var izmantot dažādās situācijās, piemēram, lai saglabātu darba dokumentus, mūziku un video, kā arī lai organizētu foršus dizaina projektus un teksta dokumentus. Šī USB zibatmiņa ir ļoti efektīvs datu glabāšanas līdzeklis, kas ir noderīgs jebkuram ar reālām datu glabātavas vajadzībām.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 16 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 2.0 |
| Lasīšanas ātrums | 20 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 5 MB/s |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 2000 SP4+ MacOS 10.5.x+ Linux v.2.6.x+ |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slīdošais |
| Produkta krāsa | Zils, Rozā, Lillā, Balts |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 59,6 mm |
| Dziļums | 10,3 mm |
| Augstums | 20,8 mm |
| Svars | 10 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 103 mm |
| Iepakojuma augstums | 123 mm |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |