Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 2.0 |
| Lasīšanas ātrums | 10 MB/s |
| Plug and Play | |
| Sāknējams | Nē |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 2000, Windows ME |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS 9.0, Mac OS 9.1, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Brūns, Caurspīdīgs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 57 mm |
| Dziļums | 8 mm |
| Augstums | 18 mm |