Ražotājs: Hama
Modelis: 00123921
EAN: 0722550157804
Hama "HOOK-STYLE",. Kapacitāte: 32 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 2.0, Lasīšanas ātrums: 15 MB/s. Formas faktors: Bezvāciņa, Produkta krāsa: Zaļš, Metālisks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pollin.de |
Hama "HOOK-STYLE", USB zibatmiņa 32 GB USB Type-A 2.0 Zaļš, Metālisks | €5.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 2.0 |
| Lasīšanas ātrums | 15 MB/s |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bezvāciņa |
| Produkta krāsa | Zaļš, Metālisks |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 18 mm |
| Dziļums | 8,3 mm |
| Augstums | 46,5 mm |