| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA "Rotate Pro" ključek USB, USB 3.0, 32 GB, 70 MB/s, srebrn | €7.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 3.0 |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10/8/7 MacOS 9.x |
| Dizains | |
| Formas faktors | Šarnīrsavienojums |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 17 mm |
| Dziļums | 9,3 mm |
| Augstums | 53,2 mm |