Ražotājs: Integral
Modelis: INFD256GBCOU3.0
EAN: 5055288443129
Integral 256GB USB3.0 DRIVE COURIER BLUE UP TO R-120 W-30 MBS. Kapacitāte: 256 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lasīšanas ātrums: 170 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 90 MB/s. Formas faktors: Vāciņš. Svars: 9 g. Produkta krāsa: Zils, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
INTEGRAL spominski ključek 256gb Courier USB 3.0 | €24.40 |
|
anni.si |
USB ključek Integral 256gb Courier USB 3.0, INFD256GBCOU3.0 | €26.84 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lasīšanas ātrums | 170 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 90 MB/s |
| Plug and Play | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows Vista, 7, 8.1 and 10\nMac OS 09 and above\nLinux v2.4.0 and above |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Zils, Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Atslēgu gredzens | |
| Sertifikācija | CE, REACH |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 23 mm |
| Dziļums | 10 mm |
| Augstums | 70 mm |
| Svars | 9 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 105 mm |
| Iepakojuma dziļums | 13 mm |
| Iepakojuma augstums | 170 mm |
| Iepakojuma svars | 23 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |