Ražotājs: Netac
Modelis: NT03U388N-128G-31SL
EAN: 6926337227252
Netac U388. Kapacitāte: 128 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lasīšanas ātrums: 410 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 220 MB/s. Formas faktors: Šarnīrsavienojums. Svars: 12 g. Produkta krāsa: Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
kmobiles.lt |
USB atmintinė Netac 128GB NT03U388N - kmobiles.lt | €27.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lasīšanas ātrums | 410 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 220 MB/s |
| Plug and Play | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Šarnīrsavienojums |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Atslēgu gredzens | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 55 mm |
| Dziļums | 17 mm |
| Augstums | 9 mm |
| Svars | 12 g |