Ražotājs: Philips
Modelis: FM12FD05B/00
EAN: 8719274667520
Philips FM12FD05B. Kapacitāte: 128 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 2.0. Formas faktors: Šarnīrsavienojums. Svars: 8 g. Produkta krāsa: Oranžs, Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Pendrive Philips Vivid Edition 2.0, 128 GB (FM12FD05B/00) | €8.12 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 2.0 |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows® XP and higher; Mac OS 9.0 and higher; Linux 2.4.0 and higher |
| Dizains | |
| Formas faktors | Šarnīrsavienojums |
| Produkta krāsa | Oranžs, Balts |
| LED indikatori | Aktivitāte |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Ar PIN aizsargāta piekļuve | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 17 mm |
| Dziļums | 8 mm |
| Augstums | 58 mm |
| Svars | 8 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12 mm |
| Iepakojuma augstums | 132 mm |
| Iepakojuma svars | 18 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |