Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 16 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 2.0 |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP and higher, Mac OS 9.0 and above, Linux 2.4.0 and above |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bezvāciņa |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Atslēgu gredzens | |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs, Iztur temperatūras maiņas |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 38 mm |
| Dziļums | 4,5 mm |
| Augstums | 17 mm |
| Svars | 5,4 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 132 mm |
| Iepakojuma tips | Blisters |