Ražotājs: Philips
Modelis: FM16FD75B/00
EAN: 8719274668138
Philips FM16FD75B/00. Kapacitāte: 16 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Formas faktors: Vāciņš. Svars: 80 g. Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 16 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Balts |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Ar PIN aizsargāta piekļuve | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 59 mm |
| Dziļums | 9 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Svars | 80 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 132 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 100 mm |
| Iepakojuma svars | 200 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |