Ražotājs: ProXtend
Modelis: USB3-064GB-001
EAN: 5714590107388
ProXtend USB3-064GB-001. Kapacitāte: 64 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lasīšanas ātrums: 70 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 20 MB/s. Formas faktors: Šarnīrsavienojums. Svars: 20 g. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lasīšanas ātrums | 70 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 20 MB/s |
| Plug and Play | |
| Sāknējams | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Šarnīrsavienojums |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Alumīnijs |
| Atslēgu gredzens | |
| LED indikatori | |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 57 mm |
| Dziļums | 9 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Svars | 20 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |