Ražotājs: Samsung
Modelis: MUF-256DB/APC
EAN: 8801643233655
Samsung MUF-256DB. Kapacitāte: 256 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A / USB Type-C, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lasīšanas ātrums: 300 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 30 MB/s. Formas faktors: Vāciņš. Aizsardzība ar paroli. Svars: 7,7 g. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lasīšanas ātrums | 300 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 30 MB/s |
| Plug and Play | |
| Savienojamie produkti | PC, laptop, smartphone, tablet |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Ūdeniztruība līdz | 1 m |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret magnētiem, Triecienizturīgs, Iztur temperatūras maiņas, Ūdensdrošs, Noturība pret rentgena stariem |
| Sertifikācija | KC, FCC, CE, VCCI, RCM |
| Drošība | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 57,9 mm |
| Dziļums | 18,3 mm |
| Augstums | 7,29 mm |
| Svars | 7,7 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Papildus informācija | |
| USB nepieciešams | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Operacionālā vibrācija | 15000 G |