Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP032GBUF3J08V1K
EAN: 4712702642827
Silicon Power Jewel J08. Kapacitāte: 32 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Formas faktors: Vāciņš. Aizsardzība ar paroli. Svars: 3,59 g. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac saderība | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Triecienizturīgs, Ūdensizturīgs, Ūdensdrošs |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Ar PIN aizsargāta piekļuve | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 15,8 mm |
| Dziļums | 7,8 mm |
| Augstums | 24,2 mm |
| Svars | 3,59 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |