Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP256GBUF3B21V1K
EAN: 4712702649062
Silicon Power SP256GBUF3B21V1K. Kapacitāte: 256 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Formas faktors: Slīdošais. Svars: 8,93 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER BLAZE B21 | €30.31 |
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER BLAZE B21 | €45.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play | |
| Mac saderība | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.3 Panther |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slīdošais |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Sertifikācija | CE/FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Ar PIN aizsargāta piekļuve | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 58 mm |
| Dziļums | 19,5 mm |
| Augstums | 9,6 mm |
| Svars | 8,93 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |