| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA 50 LP Case, aluminijast videz, črn | €77.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tehniskās detaļas | |
| Somas veids | Mikrorievu plates apvalks |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 335 mm |
| Dziļums | 210 mm |
| Augstums | 345 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Krāsa | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kārtridžu daudzums | 50 pcs |