Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Kaste glabāšanai |
| Produkta krāsa | Zils |
| Forma | Taisnleņķa |
| Materiāls | Polipropilēns (PP) |
| Krāsojums | Vienkrāsaina |
| Piemērota lietošana | Iekštelpas |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Vāciņš pievienots | |
| Noņemams vāks | |
| Sakraujams | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 260 mm |
| Dziļums | 260 mm |
| Augstums | 240 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |