Ražotājs: StarTech.com
Modelis: BOX4MODULE
EAN: 0065030870788
StarTech.com BOX4MODULE. Tips: Kabeļu kārba, Mērķis, rezultāts: Galds, Produkta krāsa: Melns. Platums: 318 mm, Dziļums: 165 mm, Augstums: 110 mm. Iepakojuma platums: 360 mm, Iepakojuma dziļums: 140 mm, Iepakojuma augstums: 240 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs. Oriģinālās kastes platums: 445 mm, Kastes garums (Master): 745 mm, Oriģinālās kastes augstums: 265 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
StarTech.com BOX4MODULE kaapelinjärjestäjä Vastaanotto Kaapelirasia Musta 1 kpl | €271.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu kārba |
| Mērķis, rezultāts | Galds |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Sertifikācija | CE, REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 318 mm |
| Dziļums | 165 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Svars | 1,7 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits skrūvēm | 12 |
| Iekļauto sānu stiprinājumu skaits | 2 |
| Iekļauta štancēta forma | Jā |
| Iekļauts piestiprināšanas stienis | Jā |
| Iekļauto plākšņu skaits | 2 |
| Iekļauto kabeļu ievadu skaits | 2 |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Skrūves iekļautas | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |
| Oriģinālās kastes platums | 445 mm |
| Kastes garums (Master) | 745 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 265 mm |
| Daudzums Master kastē | 300 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 360 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 140 mm |
| Iepakojuma svars | 2,4 kg |