Ražotājs: ACT
Modelis: AC4115
EAN: 8716065490589
ACT AC4115. Savienotājs(i): RJ-45, Produkta krāsa: Caurspīdīgs, Savienotāja veids: Vīrišķais. Skaits iepakojumā: 10 pcs. Iepakojuma platums: 110 mm, Iepakojuma dziļums: 10 mm, Iepakojuma augstums: 170 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT UTP CAT6MODULAR Connector RJ45 | €12.65 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ-45 |
| Savienotāja veids | Vīrišķais |
| Konektora forma | Taisni |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Polikarbonāts (PC) |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Spriegums | 250 V |
| Strāva | 2 A |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 10 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 170 mm |
| Iepakojuma svars | 19 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |