Ražotājs: AISENS
Modelis: A138-0291
EAN: 8436574702903
AISENS A138-0291. Savienotājs(i): RJ-45, Produkta krāsa: Caurspīdīgs, Kabeļa standarts: Cat5e. Skaits iepakojumā: 50 pcs. Iepakojuma platums: 160 mm, Iepakojuma dziļums: 120 mm, Iepakojuma augstums: 15 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A138-0291 vadu savienotājs RJ-45 Caurspīdīgs | €6.31 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ-45 |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 50 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 15 mm |
| Iepakojuma svars | 75 g |