Ražotājs: AISENS
Modelis: A139-0656
EAN: 8436574707731
AISENS A139-0656. Savienotājs(i): RJ-45, Produkta krāsa: Caurspīdīgs, Savienotāja veids: Vīrišķais. Skaits iepakojumā: 50 pcs. Iepakojuma platums: 120 mm, Iepakojuma dziļums: 160 mm, Iepakojuma augstums: 15 mm. Oriģinālās kastes platums: 380 mm, Kastes garums (Master): 460 mm, Oriģinālās kastes augstums: 380 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A139-0656 vadu savienotājs RJ-45 Caurspīdīgs | €8.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ-45 |
| Savienotāja veids | Vīrišķais |
| Konektora forma | Taisni |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 50 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 15 mm |
| Iepakojuma svars | 80 g |
| Vienības apjoms | 288 cm³ |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 380 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 380 mm |
| Kastes svars (Master) | 16 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 66424 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 200 pcs |