Ražotājs: AISENS
Modelis: A139-0657
EAN: 8436574707748
AISENS A139-0657. Savienotājs(i): RJ-45, Produkta krāsa: Caurspīdīgs, Savienotāja veids: Vīrišķais. Skaits iepakojumā: 100 pcs. Iepakojuma platums: 180 mm, Iepakojuma dziļums: 210 mm, Iepakojuma augstums: 20 mm. Oriģinālās kastes platums: 410 mm, Kastes garums (Master): 520 mm, Oriģinālās kastes augstums: 420 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A139-0657 vadu savienotājs RJ-45 Caurspīdīgs | €14.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ-45 |
| Savienotāja veids | Vīrišķais |
| Konektora forma | Taisni |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 100 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 210 mm |
| Iepakojuma augstums | 20 mm |
| Iepakojuma svars | 160 g |
| Vienības apjoms | 756 cm³ |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 410 mm |
| Kastes garums (Master) | 520 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 420 mm |
| Kastes svars (Master) | 16 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 89544 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 100 pcs |