Ražotājs: Equip
Modelis: 121144
EAN: 4015867206959
Equip 121144. Savienotājs(i): RJ45, Produkta krāsa: Caurspīdīgs, Materiāls: Plastmasa. Svars: 1 g, Platums: 11,7 mm, Dziļums: 22,4 mm. Skaits iepakojumā: 100 pcs. Iepakojuma platums: 240 mm, Iepakojuma dziļums: 180 mm, Iepakojuma augstums: 27 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
25n.de |
equip Netzwerkanschluss - RJ-45 (M) - ungeschirmt | equip | 121144 | 4015867206959 | €8.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs(i) | RJ45 |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Plastmasa |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Konektora vairogs | |
| Sertifikācija | CE |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 100 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1 g |
| Dziļums | 22,4 mm |
| Platums | 11,7 mm |
| Augstums | 13,5 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma augstums | 27 mm |
| Iepakojuma svars | 100 g |